Aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku dbaj o nie już od początku ciąży. Postanowiliśmy wraz z firmą BeSafe zadbać o wspólne bezpieczeństwo i wprowadziliśmy możliwość wypożyczenia adaptera poprawiającego prowadzenie pasa bezpieczeństwa w samochodzie dla kobiet w ciąży. Podróż samochodem jest łatwa i przyjemna jednak może stwarzać zagrożenie zarówno dla dziecka jak i dla Ciebie. Już od pierwszych dni kiedy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży możesz zadbać o bezpieczeństwo Twojego maluszka w podróży. Dzięki adapterom BeSafe możesz korzystać z pasów bezpieczeństwa całą ciążę, ponieważ przeprowadza on pas poniżej dziecka, co pozwala na bezpieczną podróż – Twoją i dziecka. O aspektach podróżowania samochodem w trakcie ciąży, pisaliśmy niedawno, zaś o zapinania pasów przez ciężarne mamy pisaliśmy chwilkę później.

Jeden Adapter – Dwa Życia

Jeśli używasz adaptera do pasów bezpieczeństwa BeSafe, pas biodrowy znajduje się pod Twoim brzuchem i nie przemieszcza się – daje Ci to większy komfort jazdy samochodem. Ciesz się swoją ciążą bez zbędnych trosk. Adapter BeSafe daje odpowiednią ochronę matce jak i jej nienarodzonemu dziecku, odpowiednią ochronę przy zapiętych pasach bezpieczeństwa. Dzięki adapterowi BeSafe pas biodrowy przebiega poniżej nienarodzonego dziecka. Adapter BeSafe powinien być stosowany już od 2 miesiąca ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku samochodowego. Poza tym używając go, jedzie się wygodnie, gdyż pasy bezpieczeństwa nie opinają brzucha. Tylem.pl-adapter-pasow-bezpieczenstwa-ciaza-2

Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży BeSafe można zamontować za pomocą pasów trzypunktowych.   Prawidłowe umieszczenie jest bardzo ważne dla ochrony zarówno matki jak i nienarodzonego dziecka. Daje pewność, że pas biodrowy nie będzie uciskał podbrzusza, oraz że matka nie będzie „nurkować” (nurkowanie – kiedy matka ześlizguje się pod pasem biodrowym do przodu podczas zderzenia czołowego).

Crash test manekina symulującego kobietę w ciąży

Crash test manekina symulującego kobietę w ciąży z adapterem BeSafe iZi fix

 

Koszt wypożyczenia adaptera BeSafe

Koszt wypożyczenia jednego adaptera BeSafe Pregnant pasy to tylko 20 zł. za 1 miesiąc. Adaptery wypożyczamy tylko w naszych oddziałach stacjonarnych w Warszawie i Szczecinie. Cennik zawiera podatek Vat.

Jak wypożyczyć adapter BeSafe Pregnant?

To bardzo proste.

    Formularz nie gwaranuje możliwości wypożyczenia – możemy w danej chwili nie posiadać wolnych adapterów w magazynie o czym poinformujemy w wiadomości zwrotnej. Rodzice nie zawsze zwracają go na czas, co doskonale rozumiemy – utrudnia to nam jednak część logistyczną wypożyczenia ;(

  • zadzwoń, napisz lub wypełnij poniższy formularz i zapytaj o dostępność
  • jeśli adapter jest dostępny wypełnij prostą umowę
  • odeślij podpisany skan umowy na adres pomoc@tylem.pl ew. załącz plik skanu lub zdjęć w formularzu
  • opłać i odbierz adapter osobiście
  • ciesz się adapterem i bezpiecznymi podróżami
Jak zwrócić adapter? Jeśli stwierdzisz, iż już nie potrzebujesz dłużej wybranego adaptera BeSafe, przyjdź do sklepu i oddaj go nam. Czy można zwrócić adapter przed końcem umowy? Tak, oczywiście. Zwrócimy różnicę wynikającą z niewykorzystanego czasu.   Pobierz umowę najmu adapterów BeSafe.