Już w kwietniu na mapie sklepów eksperckich pojawi się nowa lokalizacja Tylem.pl – Szczecin. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której aż 50 osób wygra bon o wartości 200zł na zakup fotelika RWF wraz z dodatkami do wykorzystania w szczecińskim oddziale naszego sklepu eksperckiego.

Przygotujcie się do zabawy już teraz!

Dzisiaj, punktualnie o 20:20 na naszym Facebook’u Tylem.pl pojawi się grafika i dokładne zasady naszej zabawy. Już teraz możemy zdradzić Wam, że trzeba będzie odpowiedzieć na jedno bardzo proste pytanie oraz poprawnie i jak najszybciej wypełnić formularz następnie przesyłając go do nas.

Po wypełnieniu wszystkich dostępnych formularzy strona automatycznie się wyłączy. Pamiętajcie, że w tej zabawie liczy się szybkość!

Zaproście do zabawy wszystkich znajomych, którzy w ciągu trzech miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec 2017) mogą dojechać do Szczecina i kupić dowolny, dobrany przez naszego eksperta fotelik RWF dla swojego dziecka. Klikając w obrazek zostaniecie przekierowani do wydarzenia, w którym możecie zaprosić znajomych do zabawy bądź udostępnić je na swojej tablicy.

Pełny regulamin konkursu.

10 000 zł