Niskie koszty i krótkie terminy dostawy w Tylem.pl

Staramy się, by zamówione produkty zostały jak najszybciej dostarczone przy zachowaniu możliwie najniższych kosztów dostawy. Zakupy wysyłamy za pośrednictwem kilku firm kurierskich (DHL, DPD, Siódemka, PatronService). Zazwyczaj dostawa na drugi dzień po nadaniu, maksymalny czas dostawy to 7 dni.
Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym – wyłącznie po wcześniejszym kontakcie i umówieniu daty odbioru i dostępności produktów w punkcie stacjonarnym.

Koszty dostawy

Koszt dostawy Sposób dostawy Sposób płatności Opis
0 zł Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym. Przedpłata – przelew Wszystkie zamówione produkty możesz odebrać osobiście – po wcześniejszym umówieniu daty i godziny odbioru.
0 zł Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym. Gotówka lub karta przy odbiorze. Bez prowizji! Wszystkie zamówione produkty możesz odebrać osobiście – po wcześniejszym umówieniu daty i godziny odbioru.
9,99 zł Kurier Przedpłata – przelew Wszystkie zamówione produkty wysyłamy przesyłką kurierską doliczając podaną opłatę.
9,99+20 zł Kurier Za pobraniem Wszystkie zamówione produkty wysyłamy przesyłką kurierską doliczając podaną opłatę.
9,99 zł
Kurier Płatność elektroniczna Transferuj.pl Wszystkie zamówione produkty wysyłamy przesyłką kurierską nie doliczając prowizji za obsługę płatności elektronicznych Transferuj.pl.

Jeśli odbiorca będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Kurierzy nie mają obowiązku kontaktu telefonicznego z klientem. Kurier podejmie dwie próby doręczenia. W przypadku dwukrotnej nieobecności awizowaną przesyłkę kurierską można odebrać w najbliższym terminalu firmy kurierskiej przez kilka dni a potem przesyłka jest zwracana do naszego magazynu.

Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które ponosi Kupujący.
W przypadku zakupów hurtowych koszty wysyłki mogą być ustalane indywidualnie.

[do action=”chat”/]

[do action=”pomoc”/]