BUDOWA II LINII METRA – zmiany w dojeździe so sklepu stacjonarnego Tylem.pl

Dzisiaj (25 listopada 2016r.) o godzinie 22:00 wprowadzone zostaną zmiany w ruchu na Woli, w okolicy sklepu stacjonarnego Tylem.pl. Poniżej zamieszczamy mapkę planowanych zmian oraz krótki opis.

jak-dojechac-do-tylem-pl-budowa-ii-linii-metra-mapka

Dla ruchu zostaną zamknięte dwa odcinki ul. Górczewskiej. Nieprzejezdny będzie odcinek pomiędzy ul. Płocką a al. Prymasa Tysiąclecia (budowa stacji Młynów). Jadący od ul. Leszno kierowcy będą mogli skręcić w prawo i w lewo w ul. Płocką lub pojechać prosto na parking gdzie będzie tu zawrotka umożliwiająca wyjazd.

Podobnie będzie od strony al. Prymasa Tysiąclecia – nie będzie tu miejsc parkingowych, tylko zawrotka.

Budowa stacji Księcia Janusza oznacza zamknięcie ul. Górczewskiej od skrzyżowania ulic Elekcyjnej i Deotymy do wjazdu do centrum handlowego. Jadący od strony al. Prymasa Tysiąclecia będą musieli się rozjechać w ul. Deotymy lub Elekcyjną. Wyłączonym z ruchu odcinkiem będą mogły poruszać się autobusy, taxi i MTON oraz właściciele, najemcy i prowadzący działalność gospodarczą w budynkach Górczewska 90, 92A, 104, 106, 116 i 118 do których dojazd jest tylko północną jezdnią.

Piesi przejdą specjalnie utworzonymi przejściami pomiędzy dwiema stronami ul. Górczewskiej – przy ul. Deotymy, za Księcia Janusza, przy Góralskiej i przed wjazdem do centrum handlowego.

 

Źródło informacji oraz mapka: www.ztm.waw.pl