Gwarancja udanych zakupów
W sklepie Tylem.pl zawsze mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i pewności zakupów.Chcą Państwo bezpiecznie kupować? Mieć pewność, że w terminie otrzymają zamówione produkty, a dane będą bezpieczne? Ewentualne reklamacje nie będą koszmarem lub opcją nie do wykonania?W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą gwarancją udanych zakupów.Jeśli chcą Państwo przekonać się, dlaczego przez naszych Klientów uznawani jesteśmy za profesjonalistów – zapraszamy do zakupów.Zapraszamy też do odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym lub do kontaktu z nami.

” Wspierać rodziców, dostarczając bezpieczne i dopasowane produkty „

Nawet jeśli nie skorzystają Państwo z naszych usług – przekonacie się, jak wielu rzeczy możecie się u nas dowiedzieć.

 

 

OKIstniejemy od 2007r.

Wiedza i doświadczenie w branży, poparte nieposzlakowaną opinią. Wspiera nas sklep Fotelik24.pl. Przyjdz do nas i przekonaj się.

 

OKIstniejemy realnie

Sklep Tylem.pl to także sklep stacjonarny. Jesteśmy na Warszawskiej Woli – nie jesteśmy tylko on-line.
Zapraszamy do odwiedzin i kontaktu. Zobacz listę aktualnie posiadanych modeli w naszym sklepie.

 

OKTylem.pl podaje wszystkie dane

Nic nie ukrywamy.
Zobacz dział kontakt.

 

OKPorady

Nasi pracownicy i konsultanci z chęcią udzielą wszelkich odpowiedzi i porad. Zawsze staramy się podpowiedzieć i doradzić jak najbardziej optymalny wybór.

 

OKKoszty pod kontrolą

Zawsze podajemy wszystkie koszty. Każdy produkt posiada w widocznym miejscu cenę jaką należy zapłacić, wszelkie wybrane opcje dodatkowe również są osobno wyszczególnione.
Na stronach Koszyka, prezentujemy wszystkie koszty z podziałem na wybrane produkty i usługi dodatkowe.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące kosztów – prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości.

 

OK14 dni na zwrot lub wymianę towaru.

Wybrałeś Szanowny Kliencie zły kolor i chcesz go wymienić. Stwierdziłeś, że jednak nie jesteś zainteresowany danym towarem i chcesz go zwrócić?
Rozumiemy – nie ma sprawy. U nas na zwrot lub wymianę towaru dajemy 14 dni.

 

OKInformacje o produktach

Pewny zakup – masz pewność, że otrzymasz przedmiot zgodny z opisem.

W Tylem.pl oferujemy tylko oryginalne produkty renomowanych firm pochodzące z legalnych polskich dystrybucji. Zaopatrujemy nasz sklep wyłącznie u producentów i autoryzowanych dystrybutorów.

 

OKOryginalność i legalność pochodzenia produktów

Oferujemy tylko najlepsze akcesoria, najlepszych uznanych marek.
W Tylem.pl oferujemy tylko oryginalne produkty renomowanych firm pochodzące z legalnych polskich dystrybucji. Zaopatrujemy nasz sklep wyłącznie u producentów i autoryzowanych dystrybutorów.

 

OKBezpieczne płatności

Bezpieczne płatności to podstawa.
Przelew on line to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową PayU.pl.

 

OKWybór możliwości odbioru

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie – nie jesteśmy tylko on-line.
Jeśli jednak preferują Państwo zakupy poprzez sieć Internetową, możemy wysłać wszystkie prezentowane produkty za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

 

OKTwoje dane są cenne

Twoje dane są całkowicie bezpiecznie a Twoje dane nie są nikomu udostępnianie. Zwróć zawsze uwagę, czy w formularzu do podawania danych, nie ma informacji zapisanych drobnym drukiem o przekazywaniu Twoich danych innym podmiotom do celów marketingowych – jeśli jest tak, zastanów się, czy warto w takim sklepie robić zakupy i potem dostawać nie zamawiane informacje handlowe od innych firm.
Na Tylem.pl szanujemy Twoje dane i nie przekazujemy ich nikomu. Nie znajdziesz też u nas żadnych nieczytelnych informacji.

 

OKGwarancja i serwis

W Tylem.pl oferujemy tylko oryginalne produkty renomowanych firm pochodzące z legalnych polskich dystrybucji. Zaopatrujemy nasz sklep wyłącznie u producentów i autoryzowanych dystrybutorów. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta.

 

OKEkspresowa dostawa

Zamówienia przyjmowane do godziny 14 w dniu roboczym, realizowane są jeszcze tego samego dnia! ( dotyczy produktów dostępnych z wysyłką w 24 godziny ).
Dobrze zabezpieczona paczka.

 

OKProfesjonalna obsługa

Zarówno przed, jak i posprzedażowa. Zawsze staramy się dopasować do Państwa potrzeb.
Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Pomoc w wyborze fotelika? Nie wiesz jaki fotelik wybrać? Wypełnij krótki formularz a otrzymasz listę dopasowanych fotelików.

 

Pomoc

Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Prosimy o kontakt – chętnie pomożemy.